Kim Bu Muharrem Yağan?

1982 yılında erzurumda doğdu, klasik bir çok insan gibi ilk-orta-lise ve devamında üniversite hayatına atıldı, diğer insanların bir kısmından farklı olarak, orta okul döneminde iç dünyasının olduğunu ve içsel yaşamının bir çok davranışını etkilediğini farketti, bu farkındalıkla diğer insanları amatör bir şekilde analiz etme alışkanlığını küçük yaşlarda kazandı. Nitekim milenium çağının getirilerinden biri olan teknolojinin satın alınabilir olmasıyla kendisini iletişim kanallarından biri olan reklam alanında buldu ve hala aynı alanda, farklı kazanımlarla ilerlemekte.

Neden Muharrem Yağanı Tercih Etmelisin?

Kazanmanın başlıca nedenlerinden biri olan nasibe inanırım, kimilerine göre bu şanstır, kimilerine göre yürü ya kulum' dur. 19 yıllık iş ve müşteri tecrübeme dayanarak şunu rahatlıkla söyleyebilirimki, rızkın matematiği yoktur. Önü açık bir işletmenin veya işletme sahibinin kazanç sağlaması çok kolaydır fakat mühim olan kazancın elde tutulabilirliği ve ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek darboğazları az hasarla atlatabilmek için iyi bir sistemin kurulmasıdır. Yani kazanç sonrası, kazanç kontrolü, gerektiği yerde başarı molası verebilme ve durum farkındalığı süreçlerinin iyi yönetilebilmesi için benimle ( Muharrem Yağan ) çalışmanızı size öneririm, uzman olduğum konularda size faydalı olabileceğimi düşünüyorum, belki bildiklerimin size ve şirketinizede faydası dokunabilir.

Avantajları Nelerdir?

Benimle çalışmanızın size bir kaç konuda ciddi fayda sağlayacağını düşünüyorum, bunları aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.
a: Reklam danışmanlığı ( Kurumsal eksiklerinizi en iyi şekilde analiz edebilir ve size iyi bir yol haritası sunabilirim)
b: Markanız ve müşterileriniz arasında sağlıklı ikili ilişkiler kurmanızı sağlarım ( google adwords, seo, sosyal medya reklamcılığı, kaliteli içerik sağlayıcılığı ve kullanıcı etkileşimi...)
c: Kurumsal sürecinizi takip eder, gerekli analizler eşliğinde varsa eksikleri sizinle paylaşarak çözüm yollarını sunabilirim,
d: Artan ciro ve yükselen değer karşısında bir güç patlaması yaşarsanız bunu size bildirir ve başarı molası yöntemi eğitimi verebilirim.